تبلیغات
تجربیات یک مربی والیبال - نتایج هفته ششم لیگ دسته یک
 
تجربیات یک مربی والیبال
والیبال را دوست دارم
شنبه 9 دی 1391 :: نویسنده : سید
هفته ششم از دور برگشت مسابقات لیگ دسته یک والیبال باشگاههای ایران با برگزاری 6 مسابقه در شهرهای مختلف به پایان رسید.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، 15 تیم حاضر در لیگ دسته یک والیبال باشگاهها امروز چهارشنبه 27 دی ماه در هفته ششم دور برگشت به مصاف هم رفتند و حاصل آن تداوم صدرنشینی تیم های مدعی بود.
در رقابتهای گروه یک تیم گاز تهران که از آریا صنعت بابل کنار میزبانی می کرد در تهران شکست خورد. در این بازی تهرانی ها با نتیجه 3 بر 2 نتیجه را به تیم حریف واگذار کردند تا یازدهمین باخت این فصل خود را تجربه کند. آنها اگرچه از این بازی یک امتیاز را کسب کردند اما همچنان در قعر جدول قرار دارند و در طرف دیگر هم بابلی ها به ششمین پیروزی خود رسیدند تا نماینده بابل با 16 امتیاز در رده پنجم قرار بگیرد.
در زاهدان تیم شهرداری این شهر مقابل میهمان خود بیرگلد ایرانیان با نتیجه 3 بر 2 پیروز شد. زاهدانی ها با پیروزی در این بازی شکست هفته قبل خود را جبران کردند و ترمز تیم بیرگلد را بعد از سه هفته پیروزی پیاپی کشیدند تا با 31 امتیاز رده دومی خود را تثبیت کنند. به این ترتیب بیرگلد ایرانیان با کسب یک امتیاز از این بازی 19 امتیازی شد و رده چهارمی را به نام خود ثبت کرد.
در قم هم تیم سفیر قم 3 بر 2 از سد صدرنشین این گروه یعنی  پیشگامان شفق اردکان گذشت. قمی ها که در ست اول تنها 13 امتیاز را به میهمان خود واگذار کردند در ست های سوم تا پنجم به خودباوری دوباره رسیدند و در نهایت نماینده اردکان را با شکست بدرقه کردند. با این نتایج تیم پیشگامان شفق اردکان با 34 امتیاز در رده اول باقی ماند و سفیر قم هم با 16 امتیاز در رده ششم جای گرفت.
اما در بازیهای گروه دو هم 3 بازی برگزار شد که مناطق نفت خیز جنوب، گواشیر کرمان و گل گهر سیرجان پیروز میدان بودند. در مهمترین بازی این هفته تیم های مدعی گل گهرسیرجان و دلیران دشتی بوشهر به مصاف هم رفتند که گل گهر موفق شد با نتیجه 3 بر یک از سد حریف خود بگذرد و شمار امتیازات خود را افزایش دهد. با این نتیجه گل گهر با 27 امتیاز در رده اول ماند و دلیران دشتی بوشهر هم با 21 امتیاز در رده دوم جای گرفت.
در ادامه بازیهای این گروه بازی تیم های مناطق نفت خیز جنوب و پانزده خرداد پیشوا به سود میزبان تمام شد. در این بازی مناطق 3 بر یک میهمان خود را بدرقه کرد تا با 19 امتیاز در ده سوم قرار بگیرد و پانزده خرداد پیشوا هم بدون کسب امتیاز از این بازی با 15 امتیاز در رده چهارم بایستد.
در آخرین بازی این گروه تیم های قعر نشین گواشیر کرمان و عقاب تهران به مصاف هم رفتند که باز هم پیروزی از آن تیم میزبان بود. کرمانی ها در این بازی موفق شدند بدون واگذار کردن ست با نتیجه 3 بر صفر حریفشان را شکست دهند تا 10 امتیازی شوند و یک پله صعود کنند و در رده ششم قرار بگیرند. تهرانی ها هم بدون امتیاز از این بازی با 8 امتیاز در رده آخر سقوط کردند.
 
گروه یک
سفیر قم 3 – 2 پیشگامان شفق اردکان
(25-13 ، 22-25 ، 17-25 ، 28-26 ، 15-12)
 
گاز تهران 2 – 3 آریا صنعت بابل کنار
(25-18 ، 18-25 ، 17-25 ، 25-19 ، 9-15)
 
شهرداری زاهدان 3 – 2 بیرگلد ایرانیان
(25-27 ، 25-22 ، 18-25 ، 25-21 ، 15-13)
گروه دو
گواشیر کرمان 3– صفر عقاب تهران
(25-20 ، 25-21 ، 25-22)
 
مناطق نفت خیز جنوب 3 – 1 پانزده خرداد پیشوا
(19-25 ، 25-15 ، 27-25 ، 25-21)
 
گل گهر سیرجان 3– 1 دلیران دشتی بوشهر
(25-22 ، 30-28 ، 19-25 ، 25-19)
 
به این ترتیب و با ثبت نتایج هفته ششم از دور برگشت جدول رده بندی به شرح زیر است:
گروه یک
1-      پیشگامان شفق اردکان با 34 امتیاز
2-      شهرداری زاهدان با 31 امتیاز
3-      کاله جوان با 22 امتیاز
4-      بیرگلد ایرانیان با 19 امتیاز
5-      آریا صنعت بابل کنار با 16 امتیاز
6-      سفیر قم با 16 امتیاز
7-      طلایی پوشان قرچک با 8 امتیاز
8-      گاز تهران با 7 امتیاز
 
گروه دو
1-      گل گهر سیرجان با 27 امتیاز
2-      دلیران دشتی بوشهر با 21 امتیاز
3-      مناطق نفت خیز جنوب با 19 امتیاز
4-      پانزده خرداد پیشوا با 15 امتیاز
5-      مقاومت بسیج تبریز با 13 امتیاز
6-      گواشیر کرمان با 10 امتیاز
7-      عقاب تهران با 8 امتیاز
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
یکشنبه 8 بهمن 1391 11:30 ب.ظ
انگار دیگه دل و دماغ نوشتن نداری مربی
سید اهوم ولی درست میشه ایشالا
شنبه 7 بهمن 1391 09:33 ق.ظ
دمتگرم اقای شفیعی خسته نباشی.همینطور ادامه بدی یهو چشاتو وامیکونی میبینی خبری از وایبال قم نیست.چون شماو امسال شما نابودش کردین.یخورده چشاتو باز کنی میبینی جوونای اینده دارت دارن مهو میشن افرین ادامه بده دیگه چیزی نمونده.اینهمه بازیکون از بیرون گرفتین چیشد! نتیجه نگرفتین اگه جوونای تمت بها میدادی فرقی با الانتون نداشت شایدم نتیجه بهتری میگرفتنو تجروبه خوبی برای ساله بعد میگرفتن ولی الان چی داری!
پنجشنبه 5 بهمن 1391 12:54 ق.ظ
تیم خورد بدم خورد

سه هیچ طرقه.
سید یه بدشانسی اوردیم لیبرو مون توی تمرین اخر توی رشت مصدوم شد البته اون شب گرم بود گفتیم شاید چیز جدی نباشه ولی صبح بازی فهمیدم که دیگه نمی تونه بازی کنه مجبور شدیم زنگ زدیم لیبرو دوم اومد رشت اونم نیم ساعت قبل بازی رسید خسته بود و خوب بازی نکرد
و از همین جا هم ضربه خوردیم توپهای اول نرسیدو بازی رو باختیم دیگه افتاقه می افته دیگه
البته اگه می بردیم هم چون بابل بازیش رو برده بود باز ما نمی رفتیم پلی آف
چهارشنبه 4 بهمن 1391 10:23 ب.ظ
تسلیت.تیمی که از رشت بخوره به درد عمش میخوره.حالا مثل همیشه تجربه شده براتون.حالا واسه سال دیگه تیمتون احتیاج به یه پاسور و یه سرعتی و یه پشت خط دارید اگه میخایید نتیجه بگیرید .یاعلی
دوشنبه 2 بهمن 1391 02:27 ب.ظ
انشاالله که بازی با رشت سربلند میایید.در صمن تیمی که از رشت بخوره به درد عمش میخوره
سید باحال گفتید
پنجشنبه 28 دی 1391 08:35 ب.ظ
سلام.اره درسته که بچه های تیم خوب بودن .میلاد سرحال بود .لیبروتون عالی بود. سرعتی خوب .پشت خط هم عالی بود.دهنوی هم خوب بود ولی زود بردیش بیرون.عباسیان اومد تو گفتم بازیو میدید.ولی تو همون چند امتیاز تو توپ خوب نرسوند.الان موقعش 4طرف گوشه زمینو ببوسه. انشاالله شاهد پیشرفت وطن (قم) باشیم.
پنجشنبه 28 دی 1391 08:37 ق.ظ
با شناختی که از سید دارم این است که ایشون هیچکدام از تهمتهایی که اقای ناشناس 1 به ایشون می زنند درست نیست بنده خود شاهد این بودم که بارها و بارها از خود برای هیات و والیبال خرج نموده و ماهها و یا حتی یک سال بعد دریافت کرده است در ضمن به حریم شخصی افراد تجاوز کردن جز ضعف نشانه دیگری نیست اگر خواستید چیزی را هم بگویید در ارسال نظرات خصوصی بنویسید اینجا وب والیبال است نه وب تسویه حساب شخصی سید شاید از نظر فنی جوان باشد ولی از نظر آدم حسابی بودن، ما که قبولش داریم هم اکنون هم ایشون تنها کسی هستند که توی این والیبال داره زحمت می کشه اگر این هم بره کنار باید در والیبال رو تخته کرد مثلا همین هیات جدید حتی نتونست ادامه لیگ رو برگزار کنه چه برسه که بخواهد مسابقه جدید رو برگزار کنه در هر صورت سید در حد تواناییش زحمت می کشه هر چند من با بعضی از سلیقه های فنی اون هم جهت نیستم ولی خداییش مربی خوب و سلامتی هست.
پنجشنبه 28 دی 1391 07:17 ق.ظ
سلام.اول تبریک عرص میکنم به خاطر برد دیروزتون و دوم اینکه اکثر جاها شما 7 نفر بودید تو زمین.6 تا بازیکن +1 داور. داور واقعا افتصاح بود.کم مونده بود بازیکنان یزد بزننش. باز خدارو شکر که بردید.
سید ولی از حق نگذریم بچه ها با تمام وجود بازی کردند من که ازشون راضیم
چهارشنبه 27 دی 1391 12:59 ب.ظ
سلام

عزیز چرا شما فرو كردی تو لیگ قم اصلا اون سودی نداره حرفه ای یاش تو این تیم اند كه بازی بهشون نرسید از بیرونیا هم سودی نداشتن برای ما بقیه هم حرفه ای نیستن دور همی میومدن
مشكل اینكه بچه های قم بازی نكردن همین تو سفیر.
در ضمن تهمت خوب نیست
سوال اشكالی نداره ولی حسینی بهونه اورده بود كه بازیكنای این تیم بازیكنای اصلی لیگن و این لیگ اگه این بازیكنا توش بازیكنن مصدومشا همه تقصیرا گردن ماست اگه نیانم لیگ از تاب میفته...
مشكل بازی نكردن قمی ها در تیم و از سكو تماشا كردن یا با گرمككن از كنار
سه شنبه 26 دی 1391 03:50 ب.ظ
سلام.اره ترسوام.اره اگه ترسو نبودی به سوالام جواب میدادی.نکه ازش راحت بگدری.بیخیال باشی. خودم میدونم سوالام جواب نداره.میدونم تنهایی خوردیو به کسی ندادی.میدونم همه فدای این تیمه شدند.
سید می دونی از ادمهای بز دل بدم میام تو ترسویی اگه ترسو نبودی رو در رو حرفت رو می زدی
من جوابت رو دادم حالا تو نمی خوای بفهمی تقصیر من نیست
اصلا می دونی کی لیگ استانی رو برای اولین بار راه انداخت اینقده سه سال پیش توی گوش حسینی خوندم که لیگ رو گذاشت همین امسال همه گفتند پول نیست برگزار نکن گفتم توکل بر خدا لیگ نوجوانان (برای اولین بار در قم) با دست خالی شروع کردیم و خیلی هم خوب تموم شد لیگ باید باشه تا والیبال رونق بگیره لیگ رو گذاشتیم که امسال نمک نشناسهایی مثل شما بهمون تهمت بزنن عیبی نداره فقط حیف که دلم نمیاد اه بکشم و نفرینت کنم
برام خیلی زور داره که زحمت بکشی از خودت خرج کنی هیچ پولی حتی یک ریال هم نگیری اون وقت بهت بگن پولهای هیات رو تنهایی خوردی فقط برات دعا می کنم هر کی هستی و هر جا هستی خدا هدایتت کنه والسلام
سه شنبه 26 دی 1391 01:59 ب.ظ
سلام سید جان امیدوارم خوب باشید اپم با چند پست خوشحال میشم بیاید
سید چشم
سه شنبه 26 دی 1391 08:48 ق.ظ
سلام.پولو خرج کردی؟ خرج هیات کردی؟ تو پولی که واسه لیگ دادنو خرج هیات کردی؟ به چه حقی اینکارو کردی؟ درسته تو مسولیتی نداری خوب پول لیگو بده به هیات جدید برگزار کنه.این رسمش نیست این همه بازیکن لیگو که دلخشیمون لیگ بود را فدای تیم دسته یک کنید.فقط باید بیاییم شاهد باخت باشیم.که از 8تا6 شدید.اخه این انصافه.این حقه.والله اه بچه هاست.در صمن اسم وبلاگتونو عوص کنید .چون مربی که بازی نکرده باشه یا توپ به سرس نخورده باشه یا انگشتاش در نرفته باشه تجربه ای نداره به نطر این بنده حقیر.به قول بچه ها با شورت ورزشی عکسم نداری.لیگ.تو لیگ مارو خراب کردی.خدا بگدره ما نمیگدریم.
سید سلام اقای ترسو
دوشنبه 25 دی 1391 11:39 ب.ظ
وبلاگت یه دونه باشه اونم واسه نمونه باشه - منو دیدی ! یه طورایی همکاریم اون از نوع جالبش

منتظرت نیستم نیا اومدی دست پر بیا

ارادتمند یکی از طرفدار های شما

امضا نمکدون
سید بانمک
دوشنبه 25 دی 1391 10:53 ب.ظ
.خلق ارزش
“سعی نکنید موفق شوید ، بلکه سعی کنید با ارزش شوید “
وقت خود را به تلاش برای موفق شدن هدر ندهید،وقت خود را صرف ایجاد ارزش کنید .اگر شما با ارزش باشید ،موفقیت را جذب می کنید
استعدادها و موهبت هایی که دارید را کشف کنید ، بیاموزید چگونه آن استعدادها و موهبت های الهی را در راهی استفاده کنید که برای دیگران مفید باشد .
تلاش کنید تا با ارزش شوید و موفقیت شما را تعقیب خواهد کرد .
راهکار هفتم انیشتن
دوشنبه 25 دی 1391 10:49 ب.ظ
پروردگارا
به من آرامش ده تا بپذیرم آنچه را که نمی توانم تغییر دهم .
دلیری ده تا تغییر دهم آنچه را که می توانم تغییر دهم .
بینش ده تا تفاوت این دو را بدانم .
مرا فهم ده تا متوقع نباشم دنیا و مردم آن مطابق میل من رفتار کنند. دکتر علی شریعتی
دوشنبه 25 دی 1391 09:14 ب.ظ
سلام.سرپرست ما پولو به تو دادن نه به کس دیگه.شما پولو به حسینی میدادید اونم برگزار میکرد.حتما خوردیدو ندادید به اون که اونم بخوره.الان رسیدم که همه حرفاتون همش شعارو دروع بود.این رسمش نیست که 7 تا تیمو فدای تیم دسته یکیتون کردید.این رسمش نیست برادر بزرگوار.130 تا بازیکنو فدای تیم دسته یک .دست از سر قم بردار .
سید سلام ترسوی 1 اولا که تهمت زدی گفتی پولها رو خوردی اگه حلالت نکنم گیری اون دنیا دوما من از جیب خودم هم برای هیات ولیگ خرج کردم یک ریال هم بابت کاری که توی هیات کردم نگرفتم سوما متوجه نمی شی یا ... من مسوولیتی توی هیات ندارم که لیگ رو برگزار کنم پولهایی هم که ازتیمها گرفته شد با توجه به اینکه تربیت بدنی همیشه دیر پول می ده خرج هیات شد تا تربیت بدنی پرداخت کنه حسینی اگه می خواست می تونست لیگ رو ادامه بده چون خرج برگزاری با تیمهای میزبان بود و هزینه داوری و جایز می موند اونم هر وقت تربیت بدنی پول داد پرداخت می کردند عمو جون کاری از دست من بر نمی اومد والا برگزار می کردم چهارما نترس ما از این تهمت ها زیاد شنیدیم همه رو هم حلال کردیم برو خوش باش ترسو جان
دوشنبه 25 دی 1391 04:02 ب.ظ
سلام.من حقیر نشستمو خوب فکر کردم که ماه عسل این بازیهای لیگ دسته یک واسه چیه!! اگه واسه پیشرفت والیبال قم باشه به نطر من حقیر فکر نکنم .چه سودی داره گه از 8 تا تیم 6 بشه.شما حصرات علویا و شفیعی ها.رصایی کور چه سودی داشتید که لیگ ما رو خراب کردید.اخه چرا .دلمون به این لیگ خوش بود که اینم از ما گرفتید.خدا بگدره بازیکنان این 7 تا تیم نمیگدره .فکر اون دنیاتونو نکردید بازیهای مارو کنسل کردید؟ این باختای شما اه این 7 تا تیمه .
سید اقای ناشناس 1 که می ترسی اسمت رو بگی با به پیر به پیغبر ما لیگ رو کنسل نکردیم حسینی کنسل کرد وقتی من مسوولیتی توی هیات ندارم چه طوری بیام لیگ برگزار کنم وظیفه من بود که پیگیری کنم هیات جدید لیگ رو ادامه بده که پیگیری کردم جلسه هم گذاشتیم اقای حسینی صراحتا گفت ما لیگ رو ادامه نمی دیم اگه می خواهید یه دوره مسابقات جدید می زاریم از اول پول بدید از اول قرعه کشی کنیم و ......
ضمنا ما حصل نه ماه عسل مجید جان
دوشنبه 25 دی 1391 09:24 ق.ظ
در مورد بازیکن که شما الا ماشاء الله دارید در مورد بدنسازی که شما 3 سال حداقل دارید کار می کنید در مورد مربی که 3 تا هستید انالیزور که هم دارید اسپانسر که هم دارید چند سال لیگ هم دارید برادر محترم این چیزهایی که در ذیل جهت ادعای فضل نمودید قبول حداقل شما این چیزها را به قول خود داشتید پس چرا باخت حال اگر من هم بخواهم در مورد عوامل باخت بنویسم مثنوی چهل من کاغذ خواهد شد به یکی اشاره می کنم
استراحت بازیکنات مخصوصا در شب های قبل از بازی تازه یادشون می افته دور هم جمع بشن و تا دیروقت بیدار بمونن این بازیکن که استراحت نکرده روز بازی میتونه بازی کنه کسی که از بدنسازی صحبت می کنه به عنوان یک فاکتور که مورد قبول بنده هم هست باید در مقابل از استراحت هم صحبت کنه بازیکنات هنوز نمیدونن کی بخوابن کی بیدار بشن اونوقت میخواهید با این دید برید سوپر.
در ضمن دقیقاً پس از حضور چند نفر به عرصه والیبال والیبال قم به ملکوت اعلی پیوست فاتحه.
سید استراحت بازیکنان شب قبل از بازی
مواقعی که بیرون قم هستیم که همه قبل از 12 می خوابن موبایل هاشون هم تحویل می دن وقتی هم توی قم بازی داریم بازیکنان خوابگاهی که سر وقت می خوابن بقیه هم اینقدر می فهمند که باید زود بخوابن حالا نمی دونم شاید شما یه دفعه یکی دوتا شون رو دیده باشی اون وقت داری جمع می بندی که این درست نیست
اینکه یه من که الکی بود سی و نه من دیگه اش رو بگو کاغذ هم نمی خواد توی نت ( نیشخند )
این ایه یاس خوندت من رو یاد یکی از مربیهای قم می اندازه ......
یکشنبه 24 دی 1391 01:12 ب.ظ
راستی حرف سیدم درسته در مورد پیشرفت والیبال زمان شما اقای ناشناس تیمملیمون بالای 15 با ژاپن میومدن سور میدادن الان هم لیگ حرفه ای شده هم بازیکنا هم تعداد تیما هم رقابت مقدار ...خوب نیست با قدیم مقایسه کنیم ولی در این شکی نیست والیبال قم پیشرفت نزولی داشته و اصلا نداشته بهتره بگیم پس رفت کردهر ولی اون موقع والیبال چی بود الان چیه!!!!
یکشنبه 24 دی 1391 01:09 ب.ظ
سلام

دوستان یه مقدار بی انصافی میکنید سید اشتباه زیاد داره ولی اگر بره کنار کسی نمیمونه افراد باقی مونده(مجید براتی/ زمانی/پناهی/رضایی/شریعت) و دیگر مربیای به نامی که حسینی استفاده میکنه حتما میگید مشاهی و ملا حسینی اونا هم خوبن ولی مشاهی با والیبال روز اشنا نیست ولی تجربیات خیلی زیادی داره ملا حسینیم خیلی دور بوده/ولی در کل کریمپور ... نگیم غیبت میشه!
یکشنبه 24 دی 1391 09:00 ق.ظ
سلام.با شناختی که تو این مدت کوتاه از شما دیدم و شناختم این بود که جز هدر دادن پول این اسپانسر بینوا و خراب کردن بازیکنان وطن و از همه مهمتر خراب کردن 7 تا تیم لیگ قم چیزی نداشتید.بنطر من که دوست دارم والیبال قم مثل والیبال 15 سال پیش قم بشه یه خواسته ایی دارم که حداقل یه کم برو کنار استراحت کن .راستی ولاسکو دنبال یه کمک میگرده.با کریمپور برید پیشش.نه کجا میرید.امسال ایران رفته لیگ جهانی و گروهش 7تایی.اگه شما کمک ولاسکو شید ایران 6 میشه.پس برگردید.
سید هر هر هر هر یک کلام از مادر عروس
شنبه 23 دی 1391 04:10 ب.ظ
سلام .حرف اقارو قبول دارم .لیگ خوبه و باعث پیشرفت والیبال میشه.سال اول لیگ خوب برگزار شد و اخرش از پیشکسوتا تقدیر شد.کار خوبی بود .ولی امثال امثال کسانی اومدن امثال شفیعی .علویا.رصایی (داور بی دید قم) اومدن وسطو لیگو ناتمام گداشتنو و اثری ازشون نیست.حرفاشون همش پوچو خالی بود.امسالم یه تیم داعون دادیدو 6 تا از بیرون اوردیدو بقیه بومیارو گداشتید بیرون.8تا تیم لیگو فدای فدای فدای این تیمه 6 جدولی کردید.بنطرتون این درسته.
سید اقای ترسو سلام(چون می ترسی اسمت رو بنویسی)
لیگ رو ما نا تمام نزاشتیم مسوول هیات عوض شد مدیریت جدید لیگ رو ادامه نداد حتی با اصرار ما جلسه برای ادامه لیگ گذاشته شد ولی اقای حسینی گفت ما لیگ رو ادامه نمی دیم اگه خواستید یه سری مسایقات جدید برگزار می کنیم می زاریم ما گفتیم یا قبلی رو تموم کنید یا هیچ پس اقای ترسو اول خوب فکر کن بعد حرف بزن ضمنا اگه کسی از بازیکنان قم خودش رو در حد دسته یک می بینه و شرایط تمرینی ما رو قبول داره بسم الله بیاد تمرین یک ماه دیگه تمرینات سال بعد باشرایط جدید شروع می شه
بازیکنای قم هم به اندازه ای که بتونن خودشون رو اثبات کنن بازی بهشون رسیده (هرچند ما توی انتخاب بازیکنای غیر بومی اشتباه کردیم چون خیلی بهتر از بومی ها نبودند قبلا در این باره صحبت کردم)
شنبه 23 دی 1391 08:55 ق.ظ
9 سال پیش رقابت برای بازی بهتر بود ولی الان رقابت برای قرارداد مالی بیشتره انگار تو ایران به سر نمی برید بعد شما چه جوری تشخیص دادید پیش رفت والیبال الان بهتره .
برای مثال تو همین قم چند سال پیش حداقل 15 تا تیم خوب و متوسط تمرین می کردند و مسابقه میدادند الان یه تیم نشون بده یا تو تهران دسته سوم و دوم و اول لیگ و لیک برتر بود الان کو نگاه به تیم ملی نکن15 تا بازیکن میگیرن یه مربی خارجی هم میزارن رو سرش این والیبال ایران نیست بقیه علاف باشند یه کم بیا پائینتر همین تیم قم 5 تا کمکی گرفته یکی از یکی ضعیفتر تیم های دیگه هم همینطور تو لیگ دسته یک که بازیکنا افتضاح هستند سطح بازیها در مقایسه با قبل افتضاح قابل تماشا کردن هم نیست نمی دونم آن زمان بودی یا نه تماشا گرا تا لب خط می نشستند و لذت می بردند الان باید جایزه به تماشاگر ا بدید فقط بیان بازی ببینن در ضمن بهتره قبل از اینکه نظری بدی حداقل یک کم تحقیق کنی بد نباشه.
سید پیشرفت یک رشته ورزشی دارای چند فاکتور هست که اگه بخواهید نظر کارشناسانه و واقعی و نزدیک به واقع باشه باید از همه لحاظ به اون رو بررسی کنید الف :کمیت ب :کیفیت
در قسمت کمیت 1-تعداد بازیکنان2-تعداد مربیان و داوران3-تعداد باشگاهها4-تعداد تماشاچیان 5-امکانات جدید مورد استفاده6-تعداد لیگها و مسابقات
درقسمت کیفیت 1-سطح مسابقات 2-سطح مربیگری و داوری3-اضافه شدن بدنسازبه تیمها 4-اضافه شدن انالیزور
در کنار این دو موفقیتها یا عدم موفقیت تیمهاملی
برای اینکه بگید والیبال پیشرفت کرده یا نه باید همه اینها رو بررسی کنید
اقای ناشناس شما یکی از فاکتور ها رو به صورت اجمالی و غیر فنی بررسی کردید
تماشاچی
اگه منظور از تماشاچی تا لب خط توی قم هست بله قم واقعا تماشاچی والیبال رو ازدست داده که عوامل مختلف داره ولی بنظرم کم کم این بر می گرده ایشالا با تداوم تیم سفیر اما توی شهر های دیگه این متفاوته مثلا می دونستی توی کاشان و اورومیه و کنبد و امل که تیم سوپر لیگ دارن بلیط می فروشن و به خاطر ازدیاد جمعیت دربهای ورزشگاه رو می بندند به نظرم توی کشور بعضی شهرها جذب تماشاچی داشتنه اند بعضی شهر ها پس رفت داشتند خب تماشاچی رابطه مستقیم داره به برگزاری مسابقات
از طرف دیگه باید بررسی بشه که تماشاچی چند درصد از پیشرفت والیبال کشور رو شامل می شه .....
خیلی حرف زدم یه مقاله صد صفحه ای لازم داره ....
در مورد والیبال قم هم که از 12 سال پیش که ما ندیدیم 15 تیم به صورت حرفه ای تمرین کنه که خود یه بحث مفصل می خواد
پنجشنبه 21 دی 1391 09:01 ب.ظ
سلام.خوب چطور بازیکن میگرفتید.یه نفر تصمیم میگرفت یا چند نفر.به نطر من یه نفر میگرفت.این درست نیست که پول اسپانیر عحیفو میل کردیدو با ابروی قم بازی کنیدو این بشه نتیجه.همیشه میگید تجربه بدست اوردیم.انشاالله سال دیگه.باز همینه.روزاز نو روزی از نو.
سید نظرتون برای خودتون محترمه ولی همه کادر فنی برای جذب بازیکن نظر می دادند
مشکل اینه که وقتی می خوای نیم فصل بازیکن اضافه کنی اولا زمان کمی داری برای فهمیدن توانایی بازیکن دوما خیلی از بازیکنای خوب قرارداد دارند برای همین از بین گزینه هایی که میان برای تست شما سعی می کنی بهترین رو انتخاب کنید ما هم از بین حدود 10 نفری که اومدن برای تست بهترین گزینه ها رو گرفتیم ولی خب اون طوری که باید انتظار داشتیم نشد
پنجشنبه 21 دی 1391 05:18 ب.ظ
چه ربطی داش ناشناس؟!!!

درضمن موضوع اینکه الان رقابت و پیشترفت والیبال خیلی بیشتر از 9 سال پیشه
پنجشنبه 21 دی 1391 04:57 ب.ظ
باید دید
پنجشنبه 21 دی 1391 04:53 ب.ظ
خیر اشتباه به عرض جنابعالی رساندند بنده پدر ژپتو هستم چند سال تو دهن نهنگ بودم الان یکه هفته پینوکیو من و اورد بیرون نمی دونم اوضاع والیبال قم به چه صورت است ببخشید (موش خند)(برگرفته از کتاب سفرهای پینوکیو و روباه مکار ) پاسخ سید
اگر دوست داری میتونیم قیمتها را هم با هم چک کنیم مثل وینسترول حیوانی و انسانی حیوانی خیلی گرون تره هورمون که علف نیست ارزون باشه (پاسخ حاجی) برگرفته از کتاب (حیوانات علف زار ص 30005689)
پنجشنبه 21 دی 1391 10:05 ق.ظ
سلام .این بازیو مثل بازیهای قبل فراموش کنید و فکرتونو متمرکز کنید واسه بازی بعدتون.حیف این موقعیتارو از دست ندید.انشاالله به سرانجامی داشته باشه این تیم.یه ایرادم به نحوه بازیکن گیری دارم .بازیکنانی گرفید که چند تاشون در حد این تیم نیستن.میتونستید دوتا 100 میگرفتید.یه سرعتی ویه پشتخط .البته پاسور هم میخاستید.قدرتی هم که دارید ولی بصورت فله ای.2کیلو 1000.تو تیمتون فقط لیبروتون خوب و مصطفی از جون مایه میزارن و بقیشون شیره ای هستن.
سید گاهی اوقات ادام می فهمه که اشکال از کجاست می خواد و سعی می کنه که اون رو جبران کنه اما درست نمی شه ما هم می خواستیم یه بازیکن 100 برای پشت خط و سرعتی بگیریم ولی توی جذب بازیکن اشتباه کردیم و بازیکنایی که گرفتیم خیلی بهتر از خودیها نبودن امسال تجربیات خوبی بدست اوردیم این دوتا بازی مونده رو هم تمام تلاشمون رو می کنیم تا خدا چی بخواد
چهارشنبه 20 دی 1391 08:03 ب.ظ
باز باخت!!!!!!!!!!!!
چهارشنبه 20 دی 1391 05:22 ب.ظ
منظورم دور بود تند نوشتم اونم کپی
پیسن همونه
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


نمایش نظرات 1 تا 30
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :